Doprava a platba

Pro Vaše maximální pohodlí s převzetím Vaší objednávky, jsme pro Vás připravili široké spektrum možností dopravy a úhrady. Vaše zásilky Vám doručíme v rámci celé České republiky i Slovenska!

 

  do 1000 Kč / 41,1 EUR nad 1000 Kč / 41,1 EUR pozn.:

PPL Doručení na adresu

ppl logo 110x34

CZ - 119 Kč

ZDARMA Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy Vašich zásilek. Balík Vám doručí na Vaši adresu domů, nebo do práce do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice. Řidič vás navíc dopředu informuje telefonicky nebo formou SMS, v jakou orientační dobu bude stát u vás před prahem. Výhodou je osobní kontakt a možnost lehké variability dodání objednávky v rámci udané adresy.

PPL PARCEL SHOP

ppl logo 110x34

CZ - 119 Kč

ZDARMA Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy Vašich zásilek. Balík Vám doručí na Vámi vybranou pobočku PPL PARCEL SHOP do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice (Slovensko o něco déle). O připravení zásilky na uvedené pobočce budete informování pomocí sms / emailu.

Zásilkovna výdejní místa

zasilkovna

CZ - 89 Kč

SK 4,48 EUR

ZDARMA Díky Zásilkovně si můžete zboží vyzvednout na výdejním místě už druhý den poté, co ho odešleme. Z široké sítě Zásilkoven si vyberete tu, kterou máte nejblíž. Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Na vyzvednutí zásilky poté máte 7 dní. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného - stačí, když bude dotyčný znát heslo. Lhůtu pro vyzvednutí lze po domluvě se Zásilkovnou prodloužit až na 21 dní. 

Osobní odběr

ve městě Most

ZDARMA

ZDARMA Zboží Vám připravíme a předáme po předchozí domluvě ve městě Most, 43401.

 

   

 

A jak svou objednávku zaplatíte?

 

platba převodem   česká vlajka

Bankovní převod z Vašeho účtu na náš - ZDARMA.

Objednávku můžete uhradit ihned po procesu dokončení objednávky z Vašeho účtu na náš, bankovním převodem. Jakmile Vaši platbu zaregistrujeme na našem účtu, ihned Vám objednávku odešleme.

 

dobírka   česká vlajka  slovenská vlajka

Dobírka - za dobírečné Vám k hodnotě Vaší objednávky naúčtujeme poplatek ve výši 40 Kč.

Pokud si přeje objednávku zaplatit při jejím vyzvednutí, buď při převzetí od dopravce na VAší adrese, nebo na některém z výdejních místech, můžete. Platit u všech dopravců i na výdejních místech můžete v hotovosti, nebo platební kartou.

 

 Logo-Pays-Yellowplatební-metody-ThePay   česká vlajka  slovenská vlajka

Online platba platební kartou - tento způsob úhrady je ZDARMA - možný pouze v CZK měně.

Vyberte si z široké nabídky možností online plateb, který Vám nejvíce vyhovuje a zaplaťte Vaši objednávku při jejím dokončení. Vaši platbu zaznamenáme takřka okamžitě a ihned připravíme Vaši objednávku k odeslání. Pro Slovensko přijímáme platby kartou pouze v měně CZK.