Doprava a platba

Pro Vaše maximální pohodlí s převzetím Vaší objednávky, jsme pro Vás připravili široké spektrum možností dopravy a úhrady. Vaše zásilky Vám doručíme v rámci celé České republiky i Slovenska!

 

dpd  česká vlajka  slovenská vlajka

Zásilková společnost DPD

K Objednávce v hodnotě do 750 Kč /  28 EUR, Vám účtujeme poštovné ve výši 119 Kč / 5,63 EUR, objednávku v hodnotě nad 750 Kč / 28 EUR, Vám doručíme ZDARMA.

Společnost DPD patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy Vašich zásilek. Balík Vám doručí na Vaši adresu domů, nebo do práce do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice. Řidič vás navíc dopředu informuje telefonicky nebo formou SMS, v jakou orientační dobu bude stát u vás před prahem. Výhodou je osobní kontakt a možnost lehké variability dodání objednávky v rámci udané adresy. 

 

dpd dpd_pickup   česká vlajka

Zásilková společnost DPD pickup

K Objednávce v hodnotě do 750 Kč, Vám účtujeme poštovné ve výši 69 Kč, objednávku v hodnotě nad 750 Kč Vám doručíme ZDARMA.

Společnost DPD Vám zásilku připraví k vyzvednutí v jejich široké síti výdejních míst, kde s zásilku pohodlně vyzvednete v rámci otevírací doby dané pobočky.

 

 Cp logo čp balík do ruky  česká vlajka

Česká pošta - Balík do ruky

K Objednávce v hodnotě do 750 Kč, Vám účtujeme poštovné ve výši 129 Kč, objednávku v hodnotě nad 750 Kč Vám doručíme ZDARMA.

Česká pošta zajistí doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR obvykle následující pracovní den při podání zásilky do rozhodné doby pobočky pošty

 

 Cp logo balik na poštu   česká vlajka

Česká pošta - Balík na poštu

K Objednávce v hodnotě do 750 Kč, Vám účtujeme poštovné ve výši 109 Kč, objednávku v hodnotě nad 750 Kč Vám doručíme ZDARMA.

Česká pošta připraví předání Vaší zásilky do Balíkovny, Vámi vybrané pobočky České pošty, kde si ji v rámci otevírací doby dané pobočky pohodlně vyzvednete v čase, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

slovenská pošta  slovenská vlajka  

Slovenská pošta - Expres kurýr SK

K objednávce v hodnotě do 28 EUR, Vám účtujeme poštovné ve výši 5,06 EUR, objednávku v hodnotě nad 28 EUR, Vám doručíme ZDARMA. 

 

 zasilkovna  česká vlajka  slovenská vlajka

Zásilkovna výdejní místa

K objednávce v hodnotě do 750 Kč / 28 EUR, Vám účtujeme poštovné ve výši 69 Kč / 3,29 EUR, objednávku v hodnotě nad 750 Kč / 28 EUR, Vám doručíme ZDARMA.  

Díky Zásilkovně si můžete zboží vyzvednout na výdejním místě už druhý den poté, co ho odešleme. Z široké sítě Zásilkoven si vyberete tu, kterou máte nejblíž. Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Na vyzvednutí zásilky poté máte 7 dní. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného - stačí, když bude dotyčný znát heslo. Lhůtu pro vyzvednutí lze po domluvě se Zásilkovnou prodloužit až na 21 dní. 

 

ulozenka   česká vlajka  slovenská vlajka

Uloženka výdejní místa 

K objednávce v hodnotě do 750 Kč / 28 EUR, Vám účtujeme poštovné ve výši 69 Kč / 3,29 EUR, objednávku v hodnotě nad 750 Kč / 28 EUR, Vám doručíme ZDARMA.

Uloženka poskytuje profesionální dopravní a logistické služby pro internetové obchody. Společnost vlastní unikátní síť podacích a výdejních poboček v rámci České a Slovenské republiky.

 

A jak svou objednávku zaplatíte?

 

platba převodem   česká vlajka

Bankovní převod z Vašeho účtu na náš - ZDARMA.

Objednávku můžete uhradit ihned po procesu dokončení objednávky z Vašeho účtu na náš, bankovním převodem. Jakmile Vaši platbu zaregistrujeme na našem účtu, ihned Vám objednávku odešleme.

 

dobírka   česká vlajka  slovenská vlajka

Dobírka - za dobírečné Vám k hodnotě Vaší objednávky naúčtujeme poplatek ve výši 40 Kč.

Pokud si přeje objednávku zaplatit při jejím vyzvednutí, buď při převzetí od dopravce na VAší adrese, nebo na některém z výdejních místech, můžete. Platit u všech dopravců i na výdejních místech můžete v hotovosti, nebo platební kartou.

 

 Logo-Pays-Yellowplatební-metody-ThePay   česká vlajka  slovenská vlajka

Online platba platební kartou - tento způsob úhrady je ZDARMA.

Vyberte si z široké nabídky možností online plateb, který Vám nejvíce vyhovuje a zaplaťte Vaši objednávku při jejím dokončení. Vaši platbu zaznamenáme takřka okamžitě a ihned připravíme Vaši objednávku k odeslání.