O nás

Jsme Vaše cesta k přírodnímu zdraví.

Věříme, že příroda je pro člověka nejen zdrojem surovin, ale také zdrojem zdraví a znalostí, které lidé  už po celá tisíciletí využívají.

Cítíme se být jako lidské bytosti součástí přírody, která svým bohatstvím vytváří bezstresové místo pro život člověka. V takovém prostředí je možné nalézt odpověď na každou nerovnováhu energie v lidském těle, tak jak tomu bylo vždy.

Naším cílem je, aby znalosti o bylinách, ať už z dávné minulosti nebo z nejbližší současnosti, byly využity pro zdraví člověka a jeho duševní pohodu.

Při výrobě rostlinných extraktů se necháváme vést dlouholetými zkušenostmi za použití nejnovějších technologických postupů. Díky tomu vyrábíme vysoce kvalitní a certifikované rostlinné extrakty. Tyto převádíme do forem, které můžeme používat efektivně jako: gely, kapsle a oleje s obsahem látek izolovaných z léčivých rostlin.

„Udržovat tělo a mysl ve zdraví a rovnováze je naší povinností, jinak nebudeme schopni vnímat skutečný svět kolem nás a těšit se ze života.“

JADON_MIX_FINAL_VYBER_vyska-768x768

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení